1 lipca w szpitalu w Ostrzeszowie (woj. wielkopolskie) przestanie funkcjonować oddział położniczy. Decyzja ta została podjęta z powodu malejącej liczby porodów oraz rosnących kosztów utrzymania. Pacjentki będą musiały szukać pomocy w okolicznych placówkach, jednak poradnia ginekologiczno-położnicza w Ostrzeszowie nadal będzie działać.
Классификация: Сибирь
Тональность 0
Информативность 0
www.rmf24.pl