Kolejna afera w kolejnym warszawskim szpitalu. Tym razem "Rynek Zdrowia" ujawnia nieprawidłowości w jednej z klinik Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM — część pacjentów miała korzystać z przyspieszonej ścieżki leczenia, za co placówce grozi kara finansowa. To o tyle wygodna sytuacja dla warszawskiego samorządu, że ten szpital nie podlega jego nadzorowi, politycy z ratusza mogą więc odetchnąć. Zastanawiające jest jednak, że dotychczasowe skandale szpitalne wciąż omijają osobę, która za ten obszar odpowiada w największym stopniu.
Классификация: Общество
Тональность 0
Информативность 0
www.newsweek.pl