Просмотр новости

Найдите то, что Вас интересует

Miasto uruchomiło centrum badawcze. Zajmie się rozwojem gospodarki obiegu zamkniętego

Дата публикации: 23-05-2026 12:34:00

Ochrona zasobów wodnych, praca nad rozwiązaniami opartymi na odnawialnych źródłach energii i rozwój technologii związanych z gospodarką o obiegu zamkniętym (GOZ). Takie są najważniejsze cele działalności uruchomionego właśnie w Tychach Centrum Badawczo-Rozwojowego.

Классификация: Наука

Схожие новости

#Наименование новостиТональностьИнформативность
1Basen, zjeżdżalnia, jacuzzi i sala sportowa. Wszystko ogrzeją wodą spod dawnej kopalni00
2Powstaje jedna z największych pomp ciepła w kraju. Dzięki ściekom ogrzeje miasto00
3Metropolia GZM potrzebuje spalarni. "Aż się prosi o dwie duże instalacje"00
4W kopalniach znajdziemy nie tylko węgiel. To może być nowe źródło ciepła00
5Samorządy muszą zadbać o cyberbezpieczeństwo. W Katowicach wystartowało CYBERSEC EXPO & FORUM 202600
6Rowerem wzdłuż pięknej rzeki. Krajowa trasa VeloBiała zostanie wydłużona00
7Ростех примет участие в развитии научно-образовательного центра "Кузбасс"00
8Росатом надеется на достижение договоренности о Центре ядерных технологий в Белоруссии00
9Татарстан разработает стратегию развития нефтегазохимической отрасли до 2024 года00