Inwestycję polegającą na zabudowie wielkoskalowej pompy ciepła o mocy 12MW, która wykorzystując oczyszczone ścieki będzie pracowała dla systemu ciepłowniczego miasta, rozpoczyna Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gliwicach. Za realizację kluczowego etapu przedsięwzięcia odpowiadać będzie Grupa KDM, czyli integrator, z którym właśnie podpisano umowę.
Классификация: Пресс-релизы
Тональность 0
Информативность 0
www.portalsamorzadowy.pl