Ha június, akkor múzeumi piknik. Ezzel a rendezvénnyel csatlakozik az Atomenergetikai Múzeum is a Múzeumok Éjszakájához június 20-án. A Gesztenyés úti épületben és udvarán számos tudományos, kulturális, zenés és gasztronómiai program várja az érdeklődőket szombat délután.
The post Piknik lesz a múzeumok éjszakáján first appeared on TelePaks Médiacentrum.
| # | Наименование новости | Тональность | Информативность | Дата публикации |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estébe nyúlóan várta az érdeklődőket az Atomenergetikai Múzeum | 0 | 0 | 22-06-2026 |
| 2 | Gasztronómia és kiállításmegnyitó a múzeumok éjszakáján | 0 | 0 | 18-06-2026 |
| 3 | A gasztronómia került a középpontba | 0 | 0 | 22-06-2026 |
| 4 | Beváltotta a reményeket a vízi nyílt nap | 0 | 0 | 19-06-2026 |
| 5 | Új felvételek készülnek a Himnuszról és a Szózatról | 0 | 0 | 19-06-2026 |
| 6 | Gondolkodjunk Paks jövőjéről közösen! | 0 | 0 | 19-06-2026 |
| 7 | Történelem emberi sorsokon keresztül | 0 | 0 | 18-06-2026 |
| 8 | Megszűnt a döccenés | 0 | 0 | 18-06-2026 |
| 9 | Gálával zárta a tanévet a Pódium | 0 | 0 | 22-06-2026 |