Просмотр новости

Найдите то, что Вас интересует

A gasztronómia került a középpontba

Дата публикации: 22-06-2026 15:21:34

Kulináris és kulturális élmények találkoztak az idei Múzeumok Éjszakáján. A Paksi Városi Múzeum az országos programsorozat kiemelt tematikájához, az „Ízekbe zárt történetek” mottóhoz kapcsolódva múzeumpedagógiai és kulturális programokkal várták a látogatókkal.
The post A gasztronómia került a középpontba first appeared on TelePaks Médiacentrum.

Классификация: Культура

Схожие новости

#Наименование новостиТональностьИнформативность
1Gasztronómia és kiállításmegnyitó a múzeumok éjszakáján00
2Piknik lesz a múzeumok éjszakáján00
3Estébe nyúlóan várta az érdeklődőket az Atomenergetikai Múzeum00
4Új felvételek készülnek a Himnuszról és a Szózatról00
5Beváltotta a reményeket a vízi nyílt nap00
6Híradó – 2026.06.22.00
7Történelem emberi sorsokon keresztül00
8Gondolkodjunk Paks jövőjéről közösen!00
9Híradó – 2026.06.18.00
10Gálával zárta a tanévet a Pódium00