Kulináris és kulturális élmények találkoztak az idei Múzeumok Éjszakáján. A Paksi Városi Múzeum az országos programsorozat kiemelt tematikájához, az „Ízekbe zárt történetek” mottóhoz kapcsolódva múzeumpedagógiai és kulturális programokkal várták a látogatókkal.
The post A gasztronómia került a középpontba first appeared on TelePaks Médiacentrum.
Тональность 0
Информативность 0
www.telepaks.net