Idén is csatlakozik a Múzeumok Éjszakája országos eseménysorozatához a Paksi Városi Múzeum. A programok a gasztronómiához és a borkultúrához kapcsolódnak, de megnyílik a Paksi Metszet elmúlt 10 évét bemutató kiállítás is. A rendezvény június 20-án délután fél négytől este 10 óráig tart.
The post Gasztronómia és kiállításmegnyitó a múzeumok éjszakáján first appeared on TelePaks Médiacentrum.
Тональность 0
Информативность 0
www.telepaks.net