Синоћ је, испред зграде Радио Телевизије Војводине на Мишелуку у Новом Саду, одржан први део сада већ традиционалног музичког догађаја под називом „РТВ Пикник - Понеси ћебе“, који су радници те медијске куће уприличили за своје суграђане поводом Светског дана музике и Дунава, почетка лета, а у сусрет Видовдану.