U Beogradu i drugim gradovima u Srbiji i danas su se održali protesti i blokade. Epicentar dešavanja bila je ulica Omladinskih brigada na Novom Beogradu, gde su različite aktivnosti zakazane do iza ponoći. U Šapcu je, gde su građani protestovali protiv litijuma, bilo napeto, policija je razdvajala demonstrante i SNS pristalice.