Za cyberbezpieczeństwo w urzędzie odpowiada kierownik jednostki: wójt, burmistrz lub prezydent miasta. Eksperci na CYBERSEC EXPO & FORUM 2026 ostrzegają: zaniedbania mogą oznaczać kary finansowe, odpowiedzialność karną i wysokie sankcje dla instytucji.
| # | Наименование новости | Тональность | Информативность | Дата публикации |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Samorządy muszą zadbać o cyberbezpieczeństwo. W Katowicach wystartowało CYBERSEC EXPO & FORUM 2026 | 0 | 0 | 15-06-2026 |
| 2 | ЦБ обяжет финорганизации сообщать о кибератаках | 0 | 0 | 22-11-2018 |
| 3 | Nielegalne odpady obciążają gminy. Samorządy apelują do ministra sprawiedliwości | 0 | 0 | 19-06-2026 |
| 4 | Miażdżąca opinia RIO. Zarzuca włodarzowi przekroczenie kompetencji | 0 | 0 | 28-05-2026 |
| 5 | Nueva iniciativa de Ley de Ciberseguridad propone coordinación a cargo del Mingob | 0 | 0 | 01-06-2026 |
| 6 | Złodzieje w sklepach kradną z kalkulaterem w rękach | 0 | 0 | 10-03-2025 |
| 7 | ЦБ к 2021 году оценит готовность кредитно-финансовой сферы России к киберугрозам | 0 | 0 | 16-09-2019 |
| 8 | Президент подписал указ о цифровизации Генпрокуратуры | 0 | 0 | 23-06-2026 |
| 9 | Rząd się nie poddaje. Domański zapowiada projekt ws. kryptowalut | 0 | 0 | 11-06-2026 |
| 10 | Управление цифровыми рисками: как защитить бизнес в эпоху цифровой трансформации | 0 | 0 | 16-06-2026 |