Lidia, Ola, Sylwia, Kasia i Ula mieszkają w Wielkiej Brytanii od wielu lat. Każda z nich uważa, że 10 lat po bexitowym referendum żyje się tu po prostu gorzej. Lidia myśli o powrocie do Polski. — Wrogość, której doświadczyłam, wpływa na moje poczucie bezpieczeństwa — przyznaje.
Классификация: Общество
Тональность 0
Информативность 0
www.newsweek.pl