Zawsze będziemy przeżywać emocje — również te trudne. Możemy jednak obchodzić się z nimi tak, aby przynosiło to jak najwięcej pożytku. Jeśli tego nie zrobimy, emocje będą działać w naszym życiu w sposób, który niekoniecznie nam służy. O tym, jak emocje mogą ułatwiać i utrudniać nam bycie rodzicami — mówi Agnieszka Stein.
Классификация: Мнения
Тональность 0
Информативность 0
www.newsweek.pl