Od 1 lutego 2026 r. Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie będzie miał nową dyrektor. Prezydent miasta powołał na to stanowisko Beatę Ostrzycką, krajową konsultant w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego. Od sierpnia ubiegłego była pełniącą obowiązki szefowej olszyńskiej lecznicy.