- Są już szpitale, w których płace zjadają cały kontrakt z NFZ. To nonsens. Jego skutek jest taki, że płace rosną, ale w zamian placówki wykonują mniej świadczeń, bo mają coraz większe problemy finansowe - wskazuje wybitny kardiolog, prof. Paweł Buszman. W rozmowie z Portalem Samorządowym otwarcie mówi o absurdach trawiących naszą ochronę zdrowia.
Классификация: Мнения
Тональность 0
Информативность 0
www.portalsamorzadowy.pl