Před soudem se sešli rodiče chlapců, které měl podle obžaloby zneužít neurochirurg Boris Živný. Ačkoli se navzájem neznají, popsali velmi podobný způsob léčby i údajného zneužití. Jeden z hochů musel být dvakrát hospitalizovaný na psychiatrii. Rodina druhého se o tom, co měl jejich syn u lékaře zažívat, dozvěděli až od policie.
Классификация: Происшествия
Тональность 0
Информативность 0
denikn.cz