Vsetín schválil novou vyhlášku, která má řešit problém se skupinkami lidí bez domova na veřejných prostranstvích v centru města. Vymezuje konkrétní místa, kde lidé nesmí polehávat. Jen za poslední rok na náměstí Jarmily Šulákové strážníci řešili víc než dvě stě přestupků. Vedení města ale přiznává, že samotná vyhláška na všechno nestačí.
Классификация: Недвижимость