Просмотр новости

Найдите то, что Вас интересует

Za rok přes 200 přestupků na náměstí v centru města. Problémy s bezdomovci ve Vsetíně řeší nová vyhláška

Дата публикации: 23-06-2026 11:47:00

Vsetín schválil novou vyhlášku, která má řešit problém se skupinkami lidí bez domova na veřejných prostranstvích v centru města. Vymezuje konkrétní místa, kde lidé nesmí polehávat. Jen za poslední rok na náměstí Jarmily Šulákové strážníci řešili víc než dvě stě přestupků. Vedení města ale přiznává, že samotná vyhláška na všechno nestačí.

Классификация: Недвижимость

Схожие новости

#Наименование новости
1‚Zůstat v klidu a pomalu se vzdalovat.‘ Sokolovsko řeší výskyt divokých prasat v zastavěných částech měst
2Tři kilometry tramvajové trati, sedm hodin jednání. Odpůrci z Ostravy podali proti plánu tisíce připomínek
3Propálené deky nebo léky bez předpisu. Úřad ochránce práv varuje před neregistrovanými domovy seniorů
4Firma opravila řediteli Pražských služeb dům, dostala pak zakázky za desítky milionů. Úřad teď trestal
5Obviněný Róbert Masarovič byl odvolán z Městské realitní agentury. Rozhodli o tom radní Havířova
6‚Ujíždí nám celý břeh.‘ V Přemyslovicích začaly práce na zpevnění svahu, vyjdou na 11 milionů
7Uzavírky i omezení provozu. Silnice v Královéhradeckém kraji čeká přes léto řada oprav
8Аксенов: новый асфальт нужен половине дорог в Симферополе
9Door-to-door systém míří do Frýdlantu. Lidé budou třídit plast, papír i bioodpad u svých domů