Кому фактично він належить? Не здивуюся якщо якомусь хасиду...яких інколи паскудять але, які всеодно можуть створити масові робочі місця, тоді коли українці тільки й можуть відривати якісь магазинчики або здавати в оренду якісь магазинчики, ну магазинів багато, конкуренція в решті решт відправить їх на хасидів працювати бо свого розуму замало щось путнє організувати
Классификация: Мнения
Тональность 0
Информативность 0
18000.com.ua