W miniony piątek podpisano umowę dotacyjną pomiędzy Jastrzębską Spółką Węglową (JSW) a Ministerstwem Energii, która otworzyła drogę do uruchomienia programu Jednorazowych Odpraw Pieniężnych. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami program został wdrożony i już dzisiaj 526 osób skorzystało z pakietu dobrowolnych odejść.
Классификация: Экономика
Тональность 0
Информативность 0
www.wnp.pl