Urządzenia GPS wykryte na wagonie towarowym w Poznaniu. Jak dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada, postępowanie w sprawie wszczęła poznańska policja. O znalezisku powiadomiono Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
Классификация: Происшествия
Тональность 0
Информативность 0
www.rmf24.pl