Просмотр новости

Найдите то, что Вас интересует

Koniec milionów dla lekarzy z publicznych pieniędzy? "Warto ograniczyć zarobki"

Дата публикации: 15-06-2026 12:23:00

Fundacja „Można Lepiej!” apeluje do Ministerstwa Zdrowia o rozważenie wprowadzenia limitów wynagrodzeń lekarzy w wybranych specjalizacjach w publicznych placówkach. Powodem mają być rosnące koszty, niedobory kadrowe i spirala płac między szpitalami finansowanymi przez NFZ.

Классификация: Общество

Схожие новости

#Наименование новостиТональностьИнформативность
1Wypłaty dewastują budżety szpitali. "Pielęgniarka zarobi więcej niż prezydent miasta"00
2Koniec wysokich podwyżek dla medyków? Sejm pracuje nad reformą systemu00
3NFZ pisze do lekarzy, żeby leczyli taniej. "Takie działania zagrażają zdrowiu pacjentów"00
4Ile naprawdę zarabiają lekarze? Polska kontra Niemcy00
5Dramatyczny apel marszałków do NFZ. "To już zagraża bezpieczeństwu publicznemu"00
6Przemysł nie może ruszyć z miejsca, ale pensje fachowców sięgają już 57 tys. zł00
7Fachowcy na fali. Zarabiają nawet 26 tys. zł na rękę miesięcznie00
8Tak ma wzrosnąć płaca minimalna w 2027 roku. Rząd przedstawił propozycję stawki00
9Wielkopolscy lekarze pod lupą ZUS. Wystawili dziesiątki tysięcy zwolnień00
10Врачам намерены резко поднять зарплату 00

  • ТональностьТональность 0
  • ИнформативностьИнформативность 0
  • Источникwww.pulshr.pl