Fundacja „Można Lepiej!” apeluje do Ministerstwa Zdrowia o rozważenie wprowadzenia limitów wynagrodzeń lekarzy w wybranych specjalizacjach w publicznych placówkach. Powodem mają być rosnące koszty, niedobory kadrowe i spirala płac między szpitalami finansowanymi przez NFZ.
Классификация: Общество
Тональность 0
Информативность 0
www.pulshr.pl