Węzeł łączący zachodnią obwodnicę Bielska-Białej z drogą ekspresową S52 w sąsiedztwie hurtowni Makro stał się punktem krytycznym na mapie komunikacyjnej regionu - alarmuje posłanka KO Małgorzata Pępek. Podkreśla, że układ infrastrukturalny wymaga pilnej adaptacji do aktualnego natężenia ruchu pojazdów - i domaga się zabezpieczenia środków na inwestycję.
Классификация: Санкт-Петербург
Тональность 0
Информативность 0
www.portalsamorzadowy.pl