Просмотр новости

Найдите то, что Вас интересует

Zatory, wymuszenia pierwszeństwa i kolizje. Ważny węzeł trzeba rozbudować

Дата публикации: 11-06-2026 16:01:00

Węzeł łączący zachodnią obwodnicę Bielska-Białej z drogą ekspresową S52 w sąsiedztwie hurtowni Makro stał się punktem krytycznym na mapie komunikacyjnej regionu - alarmuje posłanka KO Małgorzata Pępek. Podkreśla, że układ infrastrukturalny wymaga pilnej adaptacji do aktualnego natężenia ruchu pojazdów - i domaga się zabezpieczenia środków na inwestycję.

Классификация: Санкт-Петербург

Схожие новости

#Наименование новостиТональностьИнформативность
1Pęknięcie na drodze ekspresowej. Miesiące stania w długich korkach00
2Co z budową kluczowych obwodnic? "Konieczna jest współpraca samorządów"00
3Kluczowe drogi będą za kilka lat. Firmy nawet nie weszły na plac budowy00
4To była jedna z najważniejszych dróg w Polsce. Teraz potrzeba na nią 300 mln zł00
5Zniknęło bezpośrednie połączenie kolejowe kilku dużych miast. Jest apel o przywrócenie00
6Rowerem wzdłuż pięknej rzeki. Krajowa trasa VeloBiała zostanie wydłużona00
7620 km z południa nad morze. Budowa ostatniego odcinka zaawansowana w ponad 81 proc.00
8Metropolia GZM potrzebuje spalarni. "Aż się prosi o dwie duże instalacje"00
9Nielegalne odpady obciążają gminy. Samorządy apelują do ministra sprawiedliwości00
10Участок одной из самых загруженных магистралей в Ленобласти расширят до четырех полос00