Samoobsługa miała oszczędzać czas, ale teraz duża sieć dyskontów rezygnuje z niej: kasy samoobsługowe stały się dostępne tylko dla wybranych, zarejestrowanych klientów sieci. Powód? Plaga kradzieży.
Классификация: Общество
Тональность 0
Информативность 0
www.portalspozywczy.pl