Prezident Petr Pavel podal kompetenční žalobu na vládu. U Ústavního soudu si stěžuje na to, že jej kabinet Andreje Babiše vyloučil z delegace na summit NATO v Ankaře. „Považuji to za bezprecedentní a mimořádně nešťastný krok,“ řekl k vládnímu rozhodnutí.
Классификация: Международные
Тональность 0
Информативность 0
denikn.cz