Německo chce získat 40procentní podíl ve výrobci tanků Leopard KNDS.
Berlín zdůvodňuje vstup do firmy posilováním evropské obrany proti ruské hrozbě.
O podíl ve zbrojařském gigantu se v minulosti zajímala také Strnadova CSG.
Тональность 0
Информативность 0
www.e15.cz