Premier Donald Tusk zapowiedział we wtorek dużą inwestycję. Na Dolnym Śląsku ma powstać fabryka półprzewodników. Naszym współpracownikiem będzie tajwański gigant - Foxconn. Spółka ElectroMobility Poland współpracuje już z nim w sprawie budowy fabryki w Jaworznie.
Классификация: Экономика
Тональность 0
Информативность 0
www.rmf24.pl