Tenistka Markéta Vondroušová dostala kvůli neodevzdanému vzorku při loňské dopingové kontrole čtyřletý zákaz činnosti. Na svém instagramovém účtu však uvedla, že nikdy nedopovala a všechny provedené testy byly vždy negativní. „Během celé své kariéry jsem podstoupila nespočet antidopingových kontrol. Vždy jsem šla na kurt s čistým svědomím,“ napsala sportovkyně. Zároveň dodala, že si není jistá tím, co přijde dál.