Paliwo lotnicze na polskich lotniskach potaniało o 25 proc. w porównaniu z najwyższą ceną, którą trzeba było płacić w szczycie irańskiego kryzysu. To jednak nadal o 50 proc. więcej niż przed wojną na Bliskim Wschodzie. Orlen zapewnia nas, że „produkcja odbywa się bez przeszkód”, a szefowie linii mówią o Europie „całej na zielono”. Nie zmienia to faktu, że kryzys jest odczuwalny, a wpływ na naszą gospodarkę będzie odłożony w czasie. Kryzys paliwowy w lotnictwie trwa już trzeci miesiąc.
Классификация: Экономика
Тональность 0
Информативность 0
www.wnp.pl