Latvijas hokeja izlase olimpisko turnīru pabeidza ar vienu uzvaru četrās spēlēs un izcīnītu 10. vietu, kā arī nenoliedzamu sajūtu, ka gribējās vairāk un ka arī bija iespējams vairāk. Olimpiskajās spēlēs Latvijas izlasē vismaz vienu rezultativitātes punktu guva 11 spēlētāji - Eduards Tralmaks iemeta trīs vārtus, kamēr Renārs Krastenbergs jau atkal īpaši spilgti Latvijas izlasē izcēlās tieši olimpiskajā turnīrā.