″Ko var pateikt pēc 0:7?″ Tā savulaik pēc Rīgas ″Dinamo″ zaudējuma preses konferencē sacīja kluba galvenais treneris Normunds Sējējs. Arī pēc 1:7 situācija nav diži labāka, tomēr bijušais Latvijas izlases centra uzbrucējs Jānis Sprukts rubrikā ″Ar hokeja rūdījumu″ dalījās pārdomās par vārtsargu izvēli mačam pret Somiju, kā arī pastāstīja par elementiem, kas spēlētājam ļauj būt labam iemetienu meistaram.