Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował o powołaniu nowej rady nadzorczej Szpitala Południowego. W jej skład weszli Anna Walicka-Dąbrowska, Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka oraz prof. Mariusz Bidziński.
| # | Наименование новости | Тональность | Информативность | Дата публикации |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeszcze dziś nowa rada nadzorcza w Szpitalu Południowym. Trzaskowski zapowiada | 0 | 5 | 19-06-2026 |
| 2 | Trzaskowski wiedział o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym? Nowe informacje | -5 | 5 | 19-06-2026 |
| 3 | Ostra reakcja Rafała Trzaskowskiego na aferę w Szpitalu Południowym w Warszawie | -2 | 6 | 24-06-2026 |
| 4 | Trzęsienie ziemi w Szpitalu Południowym. Jest decyzja prezydenta Warszawy | 0 | 5 | 18-06-2026 |
| 5 | Zgony w Szpitalu Południowym. "Będziemy sprawdzać wszystko" | 0 | 5 | 24-06-2026 |
| 6 | Nowe kontrole w Szpitalu Południowym. Sprawdzą też SOR w Szpitalu Bródnowskim | 0 | 5 | 24-06-2026 |
| 7 | Mocne oświadczenie rezydentów ws. zarobków Dawida Kacprzyka. "Nie jesteśmy w stanie zrozumieć" | -2 | 6 | 24-06-2026 |
| 8 | Dalszy ciąg sprawy Kacprzyka. Kontrola w kolejnym szpitalu | 0 | 5 | 19-06-2026 |
| 9 | Szpitalna afera w stolicy. Dwa śledztwa warszawskiej prokuratury | -5 | 5 | 22-06-2026 |
| 10 | Pierwsze takie rozwiązanie w Polsce. Przy SOR-ze w Radomiu stanął całodobowy posterunek | 0 | 5 | 18-06-2026 |